O nás

Historie projektu InfoBoardRecorder®

Vývoj automatické záznamové jednotky vznikal na základě požadavků a představ zákazníků převážně z oblasti stavebních stojů, zemních strojů a autodopravců. Nejdříve bylo nutné definovat jejich specifické požadavky a následně provést řadu měření při testovacím provozu. Takto získané údaje posloužily k návrhu jednotky a jejímu programovému vybavení. Abychom pokryli všechny požadavky, bylo nutné jednotku navrhnout tak, aby si zákazník mohl na každém měřeném stroji libovolně definovat průběh provozního záznamu. Vlastní jednotka je univerzální, ale uživatelskou změnou řídícího programu v jednotce je možné docílit maximální integrace při nasazeni do provozu.

Pračlověk

Současný stav

Systém InfoBoardRecorder® je kompatibilní se všemi vozidly nebo pracovními stroji které mají data na CAN sběrnici ve formátu SAE J1939. Současně je možné i připojení na již nainstalované GPS sledovací systémy ve vozidlech nebo základní instalace bez sběrnice CAN. Jednotka changeru dokáže např. vyměnit informaci ze stávajícího plováku v nádrži za přesnou informaci z externí sondy bez nutnosti jakékoliv úpravy již instalovaného řešení. Z vozidel získáváme informace potřebné nejen pro majitele vozidla nebo nebo dispečera (doba jízdy, spotřeba paliva...), ale v konečném důsledku i pro samotného řidiče. Prostřednictvím malé zobrazovací jednotky ve vozidle (LED displej) má řidič okamžitý přehled o palivu v každé nádrži i informaci o aktuálním jízdním stylu a otáčkách motoru.

Prezentaci a ukázky sestav si prosím prohlédněte na www.datazauta.cz

Naše zkušenosti získané z instalací systému InfoBoardRecorder® jednoznačně prokazují rychlost návratnosti vložených prostředků. Mít přehled o všem co se děje s palivem v nádrži od jeho natankování přes spotřebu až po případnou krádež je velká konkurenční výhoda ...!

Kontaktní formulář